ЗАПИШЕТЕ СЕ ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА АКТУАЛНИ НОВИНИ
Вечерната среща по проекта „За по-чист въздух в Община Горна Оряховица“ се проведе на 29 юли от 18:00 часа пред жп гарата и привлече жители от кварталите в близост до района.
Целта на срещата беше да се осигури равен достъп до информация за всички граждани, включително за хората, които не са успели да присъстват на предишните събития.
Екипът на проекта представи графика за текущите технически огледи, напомни за важността на присъствието на собствениците по време на посещението и за необходимостта отоплителните уреди да бъдат реално инсталирани и използвани.
Инициативата се реализира с подкрепата на Европейския фонд за регионално развитие и представлява важна стъпка в изпълнението на ангажимента на общината към по-здрава и екологична градска среда.