ЗАПИШЕТЕ СЕ ЗА ПОЛУЧАВАНЕ НА АКТУАЛНИ НОВИНИ
Местната инициативна група – Горна Оряховица прие годишния си финансов отчет и доклада за дейността за 2025 г. Това стана по време на заседание на Върховния колективен орган на МИГ, повело се на 24 април в Зала 1 на Общината. На заседанието бе взето решение МИГ – Горна Оряховица да членува в Асоциация българска национална лидер мрежа (АБНЛМ) и в Национална асоциация на местните инициативни групи в България (НАМИГБ).