2.8° C
Предимно облачно
toggle

МИГ – Горна Оряховица прие годишния си финансов отчет и доклада за дейността за 2025 г.

24 април 2026
image

Местната инициативна група – Горна Оряховица прие годишния си финансов отчет и доклада за дейността за 2025 г. Това стана по време на заседание на Върховния колективен орган на МИГ, повело се на 24 април в Зала 1 на Общината. На заседанието бе взето решение МИГ – Горна Оряховица да членува в Асоциация българска национална лидер мрежа (АБНЛМ) и в Национална асоциация на местните инициативни групи в България (НАМИГБ).

ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА © 2026. Всички права запазени