2.8° C
Предимно облачно
toggle

Поради разчистване на натрупали се наноси от 13.00 ч. днес мостът при с. Първомайци ще бъде затворен за движение

09 октомври 2025
image

Поради разчистване на натрупали се в изминалите часове наноси, от 13.00 ч. днес мостът при с. Първомайци ще бъде затворен за движение на пътно-транспортни средства. Съоръжението, което е част от Републикански път II - 53 Поликраище – Елена ще остане затворено до приключване на дейностите.
Вследствие на непрестанния дъжд през изминалото денонощие нивата на реките Янтра и Росица са се повишили, но на територията на община Горна Оряховица няма опасност от преливане. Наблюдение на терен извършват екипи на Общината и
 РСПБЗН – Горна Оряховица, както и кметовете на населени места.

# Прикачени файлове Тип Размер  
1 ВОД - Александорвски мост 185 KB
ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА © 2026. Всички права запазени