2.8° C
Предимно облачно
toggle

Председател на ОбС

Огнян Стоянов

Дата на раждане: 18.05.1978г.
Месторождение: Горна Оряховица
Семейно положение: Семеен с две деца
 
Професионална дейност:
От 10.11.2023 г. – председател на Общински съвет Горна Оряховица
13.08.2022 – 10.11.2023г. – мениджър ключови клиенти „Тръст ойл БГ“, търговия с петролни продукти,
25.01.2021 – 12.08.2022 – заместник областен управител на област В. Търново
01.07.2020 – 25.01.2021 – мениджър ключови клиенти „Тръст ойл БГ“
01.09.2007 – 30.06.2020 – ръководител сектор „Индивидуално банкиране“, клон Велико Търново, „Юробанк България“ АД.
01.12.2005 – 01.09.2007 – „HVB Bank Biochim/Уникредит Булбанк“ клон Горна Оряховица, специалист обслужване на клиенти
 
Образование:
2007г. – магистър „Счетоводство на предприятието“, Великотърновски университет „Св. Св. Кирил и Методий“,
2001г. – бакалавър „Икономика и управление на индустрията“, СА „Д. А. Ценов“, гр. Свищов
1997г. – СОУ „Вичо Грънчаров“, Г.Оряховица – езикова паралелка /английски език/
 
 
Допълнителна информация
Общински съветник в общински съвет Горна Оряховица през мандати:
2003-2007, 2007-2011, 2011-2015, 2015-2019, 2019-2022, 2023-
 
ОБЩИНА ГОРНА ОРЯХОВИЦА © 2024. Всички права запазени